víkend 4. -5. 11. 2017

5. 11. 2017

Rajhrad - Lednice, starší 6:0 (5:0), hráno 4. 11. 2017, 9,00,  tráva, Rajhrad

Branky: 0

Opakované utkání, které se minulý týden přerušilo kvůli nezpůsobilému terénu,  jsme začali se zbytečným respektem a strachem. Soupeř toho využil a ve 27. minutě jsme prohrávali 5:0 brankami jediného hráče Rajhradu.

Ve druhé půli jsme nastoupili jakoby polití živou vodou a hra byla zcela vyrovnaná. Kluci bojovali a jezdili doslova po zadku, bohužel šance jsme nedokázaly proměnit. Škoda je, že jsme takto nedokázali hrát celý zápas. Jednoznačně pochvala za druhou půli, ve které kluci předvedli, že se dá hrát s každým.

Podzimní část mistrovských bojů je u konce a kluci jsou na 5. místě se 4 výhrami, 1 remízou a 4 prohrami.

Rajhrad - Lednice, mladší 1:4 (0:3), hráno 4. 11. 2017, 10,45,  tráva, Rajhrad

Branky: Veigl, Filipovič, Lebloch V., Lucký

Mladší nastoupili k utkání s chutí a zaslouženě zvítězili. Pochvala pro všechny hráče, kteří do utkání zasáhli. Tímto byla ukončena podzimní mistrovská část, ve které kluci skončili na druhém místě v tabulce se 6 výhrami, 1 remízou a dvěma prohrami.

Mladší žáci B již svoji soutěž skončili dříve a jsou aktuálně na druhém místě okresního přeboru s 5 výhrami, 2 remízami a 2 prohrami.