Víkend 16.-17. 9. 2017

17. 9. 2017

Lednice-Hodonín B starší 2:1 (2:0)

Branky: Jandásek, Dostál

Začátek zápasu velmi dobrý, bylo vidět několik pěkných akcí, snaha a vůle všech hráčů zaslouží pochvalu. Toto vše vedlo k tomu, že kluci vstřelili dva góly.  Ke konci zápasu jsme již polevili v nasazení a hosté snížili na 2:1. Celý tým zaslouží za předvedené úsilí pochvalu.

Lednice-Hodonín B mladší 5:9 (0:5)

Branky: 2xGajdošík, Hlavňovský, Klimovič,Veigl

Začátek zápasu. Hosté komplet s ročníkem 2006, my s  2005, které nehráli za starší a naše 2006. Bohužel, nebo bohudík se ukázalo v plné nahotě, kde musíme přidat a zvýšit svoje tréninkové úsilí (srandičky, nepozornost, nesoustředěnost, poloviční úsilí v tréninku- to vše se projeví v zápasech). Druhá půle se srovnala díky posílení dalšími hráči z ročníku 2005.  To znamená-první poločas jsme prohráli 5:0, druhý výhra 5:4.

Toto utkání nám ukázalo nejen pozitivní tvář hráčů, ale taky tu negativní. A to je jen dobře. Taky nesmím opomenout pochválit i soupeře, který předvedl velmi kvalitní výkon.

Lednice B-Křepice mladší 2:5 (2:2)

Branky: Schallenberger, Veverka