Jdi na obsah Jdi na menu

víkend 14.-15.10.

15. 10. 2017

Vlkoš, Vracov - Lednice A, starší 0:0 (0:0), hráno 15. 10. 2017, 9,00,  tráva Vracov

Branky: 0

Domácí, fyzicky zdatnější,  měli celou první půli převahu a jen díky naším dobře bránícím stoperům a brankáři jsme vydrželi s nulou. Ve druhé půli jsme hru vyrovnali a měli několik příležitostí ke vstřelení branky. To se nám však nepodařilo. A když ani domácí nerozvlnili síť, rozešli jsme se remízou 0:0. V tomto zápase jsme ubránili remízu :-)

Vlkoš, Vracov- Lednice A mladší 2:1 (2:0), hráno 15. 10. 2017, 11,45, tráva Vracov

Branky: 1 x Režňák

Mladší žáci začali celkem vlažně, a domácí toho dokonale využili. Do půle vedli 2:0 a naši kluci byli úplně bez pohybu. Ve druhé půli se obraz hry změnil a hrálo se skoro pořád na půli domácích. Gól Režňáka podtrhl naše úsilí a snížili jsme na 2:1. Jen škoda, že jsme nedokázali vstřelit další branky, i když jsme k tomu šance měly. Dá se říct, že domácí v tomto utkání ubránili své vítězství.

Hustopeče - Lednice B mladší 4:3 (2:2)-, hráno 15. 10. 2017, 11,00 Hustopeče

Branky: Karmasýn, Veverka, Prudík

Pochvala pro celý tým, který statečně bojoval proti domácím. V závěru Hustopeče sthli vítězství na svoji stranu, ale to nic nemění na snaze a vůli, kterou naši kluci předvedli.